Нова небезпека: в Італії виявили зараження мутованим коронавірусом

Нова небезпека: в Італії виявили зараження мутованим коронавірусом Новини


Перший випадок нового штаму коронавірусу зафіксували у Великій Британії.

У неділю, 20 грудня, новий штам коронавірусу підтвердили в Італії. Міністесртво охорони здоров’я цієї країни повідомило, що інфікований разом зі своїм партнером нещодавно повернулися із Великої Британії. Пише coronavirus.tsn.ua

Італія стала шостою країною, де підтвердили інфікування мутованим коронавірусом. Першою 14 грудня підтвердила появу нового штаму вірусу Велика Британія. Далі були Нідерланди, Данія, Австралія, Південноафриканська Республіка.

Нині країни масово закривають транспортне сполучення з Великою Британією. У ВООЗ закликали країни світу, а особливо в Європі, подвоїти карантинні та безпекові заходи.

Повідомляється, що новий штам коронавірусу набагато швидше поширюється ніж той, що був виявлений у Китаї та заполонив увесь світ. Поки немає доказів того, що мутований коронавірус є більш смертоносним або вливає на дію вакцини чи лікування.

За останню добу у Великій Британії новим коронавірусом COVID-19 інфікувалися рекордні 35,9 тисячі осіб. Від неділі, 20 грудня, у Британії посилили карантин.

 

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN