Нова тенденція: експерт розповів, з якою періодичністю тепер росіяни будуть обстрілювати Україну

Експерт також пояснив, чому окупанти саме вчора бомбили Україну.

Росія після одного із наймасованіших обстрілів 23 листопада знову може атакувати Україну через два тижні. ТСН

Таку думку висловив військово-політичний оглядач групи «Інформаційний спротив» Олександр Коваленко в Телеграм.
Він нагадав, що ще вчора, 23 листопада, до 23:00 було підключення енерго та електропостачання у більшості областей. За його словами, у найближчі дві доби можуть продовжуватися стабілізаційні відключення, але загалом енергосистема буде приведена в баланс.

«Два тижні. Приблизно стільки потрібно російським окупантам для накопичення боєкомплекту, здатного прорвати ППО і завдати значної, але шкоди. Два тижні це той середньостатистичний період перепочинку, до якого ми маємо звикнути», – пише експерт.

Він пояснив, що у ці два тижні входить зняття Росією ракет зі зберігання, обслуговування, логістика, а також виробництво. Утім, Коваленко наголошує, що цей термін вкотре вказує на обмежені можливості окупантів.

«Примітно, що після останнього масованого удару по Україні не минуло повних двох тижнів, але й удар вийшов менш масованим, ніж 10 жовтня. Очевидно, росіяни поспішали до засідання в Європарламенті», – вказав експерт.

«Це ж треба бути настільки деградованими, щоб у день розгляду резолюції про визнання тебе країною – спонсоркою тероризму, завдати удару по цивільній інфраструктурі, підтверджуючи цей статус», – зазначив  військово-політичний оглядач.

Коваленко наголосив, що новим ударом окупанти нічого не досягли і ЗСУ продовжать звільняти територію Україну від загарбників. Натомість Росія, за його словами, все швидше занурюється в прірву.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN