Нові штрафи для ФОП: що загрожує з 1 лютого тим, хто не встановив касові апарати

Народні депутати планують ухвалити новий законопроєкт, який змінить штрафи для підприємців, які не встановили РРО

З 1 січня 2022 року касові апарати для ФОП деяких груп стали обов’язковими, що спровокувало хвилю невдоволення серед підприємців. У зв’язку з цим нардепи планують прийняти новий законопроєкт, яким пропонується тимчасово скасувати штрафи і знизити санкції для ФОП. Про це пишуть “Факти“.

У вівторок, 1 лютого Верховна Рада планує схвалити новий законопроєкт, яким пропонується внести зміни до Закону про реєстраторів розрахункових операцій (РРО). Документ передбачає тимчасове скасування штрафів і зниження фінансових санкцій для підприємців 2-4 груп, які не встановили касові апарати. Штрафні санкції для підприємців відстрочать на 1 місяць.
Касові чеки, скріншот: YouTube
Касові чеки, скріншот: YouTube
Підкреслюється, що скасовуються штрафи, які вже були накладені на бізнес в період з 1 січня по 1 лютого 2022 року. Також в документі йдеться, що з 1 лютого будуть знижені штрафи для ФОП, які встановлять РРО до 1 квітня. Порушникам доведеться заплатити в 10 разів менше, тобто 10% від вартості чека.
Гроші. Фото: Youtube
Гроші. Фото: Youtube

До слова, згідно з чинною редакцією закону штраф за торгівлю без касових апаратів становить 100% від вартості чека. Якщо порушник попадеться вдруге, то штраф складе вже 150% від вартості чека.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )