Connect with us

Новини

Нові штрафи в Україні: за що хочуть карати українців, подробиці

Published

on

До Верховної Ради внесли законопроект про обмеження імпорту неякісних автомобілів із Європи.

Українцям можуть запровадити новий штраф. Зокрема йдеться про штраф для українських водіїв. Так, до Верховної Ради внесли законопроект про обмеження імпорту неякісних автомобілів з Європи. У пояснювальній записці сказано, що законопроект №9210-1спрямований на безпеку використання авто.

Харьков, автомобили, пробка

Хочуть почати штрафувати за експлуатацію транспортних засобів із невідповідними законодавством технічними характеристиками.

Автомобілі з ЄС часто потрапляють до України саме через поганий технічний стан. Природно, якщо ввезене авто вже має несправності, було несанкціоноване або неякісно переобладнане, це ще більше призводить до аварій на дорогах при подальшій експлуатації.

Цілком логічно, що вантажівки та легковики 90-х та 2000-х років виробництва вже мають великий пробіг. У цих автомобілях замінюють двигуни стандартом “євро” з нижчим рівнем, ніж передбачено виробником, можуть також вирізати каталітичні нейтралізатори та фільтри сажі. До речі, роблять це зазвичай до потрапляння авто в Україну. Тому мають бути жорсткі штрафи.

техогляд, поліція, штрафи, скрін

Якщо виявиться, що авто містить компоненти, що не відповідають чинному законодавству, власника можуть оштрафувати на сорок неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Прокоментуйте:
Advertisement
Advertisement