Нові терміни самоізоляції та реакція організму на вакцину: у МОЗ попередили українців про зміни

У Міністерстві охорони здоров’я заявили про зменшення терміну самоізоляції для громадян хворих коронавірусом, а також розповіли про реакцію організму на вакцину. Про це йдеться в повідомленні пресслужби відомства.

Так, в МОЗ заявили, що вже через п’ять днів після появи симптомів або отримання позитивного тесту на коронавірусну інфекцію самоізоляцію можна завершувати. Головною умовою є відсутність симптомів. Відзначається, що в даному випадку необов’язково робити навіть ПЛР-тест.

ПЛР-тест, скріншот: YouTube
ПЛР-тест, скріншот: YouTube

У той же час у відомстві зазначають, що якщо пройшло не менше п’яти днів і при цьому отримано негативний тест на коронавірус, то самоізоляцію також можна завершувати. Варто відзначити, що до цього обов’язкова самоізоляція тривала 10 днів.

Скріншот facebook
Скріншот facebook

Також у МОЗ розповіли про реакцію організму на вакцину проти COVID-19. Відзначається, у людини може піднятися температура, відчуватися слабкість або боліти голова. Така реакція цілком нормальна, тому приводів для переживання немає. У відомстві зазначили, що така реакція означає, що організм формує імунний захист.

Разом з тим наголошується, що коронавірус має такі ж симптоми, проте після вакцинації вони можуть тривати кілька днів, а у випадку із захворюванням набагато довше і можуть супроводжуватися рядом ускладнень.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )