Новинський повернувся до України та пояснив мету поїздки до Мюнхена

Народний депутат України Вадим Новинський разом з родиною повернувся до України у понеділок, 14 лютого. Його борт приземлився у “Жулянах” близько 17:00.

Про це він розповів у коментарі виданню “Українські новини“. Новинський повідомив, що насамперед братиме участь у богослужінні напередодні свята Стрітення Господнього у Свято-Пантелеймонівському кафедральному соборі у Феофанії.

Нардеп пояснив, що його поїздка до Мюнхена була пов’язана з особистими питаннями.

“Вона була запланована до новин з Білого дому про “початок війни 15-16 лютого”. На жаль, або щастя, свої заяви Байден зі мною не узгоджує. Немає жодних панічних настроїв, я точно нікуди не збираюся відлітати. Сьогодні братиму участь у вечірньому богослужінні у Феофанії напередодні великого свята Стрітення Господа Бога та Спасителя нашого Ісуса Христа. Будемо також молитися за мир для України. І всіх православних закликаю до цього”, – сказав нардеп.

Він також повідомив, що завтра планує взяти участь у пленарному засіданні Верховної Ради.

Напередодні деякі видання опублікували інформацію про нібито втечу низки нардепів та бізнесменів з України. Зокрема зазначалося, що Новинський 10 лютого вилетів до Мюнхена.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN