«Ну от і починається прозріння»: спливли дані закритих опитувань серед росіян

Більшість росіян заявили, що не дадуть жодного рубля на підтримку російської армії.

Такими є дані опитування, на які, зокрема, звернув увагу російський журналіст і публіцист Олександр Невзоров.politeka.net

Так, згідно з цими даними, лише 8,4% респондентів заявили, що готові віддати 10% свого заробітку на російську армію. Тим часом 63,4% росіян повідомили, що не готові поділитися нічим. Опитування також показало, що рівень підтримки війни в російському суспільстві знизився на 9% – з 64% до 55%. Кожен 7-й прихильник війни став противником чи почав сумніватися.

«Ну ось, починається прозріння, що підтверджується і закритими опитуваннями ВЦВГД. На жаль, “прозріння” сильно запізнилося. Все вже сталося. Злочини вже скоєно. Країні доведеться страшно розплатитися за сліпоту та тупість», – прокоментував ці цифри Невзоров.

У свою чергу читачі телеграм-каналу Невзорова зазначають, що самим українцям «ані холодно, ані спекотно» від цих цифр і висловлюють впевненість у тому, що справа не в «прозрінні», а у фінансових проблемах.

«Вони і так уже мовчки все це проспонсували», «Глєбич, вони не дадуть не тому, що не підтримують, а тому, що самі гроші не мають», «Але продовжать жити в цій країні і платити податки», «це не прозріння , просто у людей грошей немає, криза ніби», «Прозріння ще попереду…», «Дуже хибна думка щодо “прозоїння”. Вони свої гроші на армію не дадуть, але вимагатимуть від путіна, щоб він убивав українців ефективніше. Тут у мозку середньостатистичного росіянина протиріч немає», – висловлюються коментатори.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
«Ну от і починається прозріння»: спливли дані закритих опитувань серед росіян