Обірвалося життя видатного українця, розсекречена причина трагедії: “Лежав у лікарні…”

Микола Головань був почесним громадянином Луцька, одна з його найвідоміших робіт – це луцький “будинок з химерами”, в якому він жив.

На 79-му році життя помер відомий український скульптор Микола Головань, який перетворив свій приватний будинок і двір на одну з головних архітектурних пам’яток Луцька.

Про смерть скульптора повідомила прес-служба міськради Луцька. Також про це повідомив на своєму Facebook мер Луцька Ігор Поліщук.

За словами очільника міста, на честь Миколи Голованя облаштують сквер на вулиці Драгоманова, де зараз знаходиться багато робіт скульптора.

“З сумом хочу повідомити, що сьогодні вночі не стало Миколи Голованя. Абсолютно непересічна і знакова особистість, Почесний громадянин нашого міста. Радий, що ми встигли реалізувати алею скульптур у Центральному парку”, – зазначив мер міста Ігор Поліщук.

Автор легендарного архітектурного пам’ятника “будинок з химерами ” останнім часом лежав у лікарні, де лікував хворобу серця, але воно зупинилося після чергового ускладнення.


“Будинок з химерами”, створений Миколою Голованем на березі річки Стир в історико-краєзнавчому заповіднику “Старий Луцьк” містить до півтисячі статуй. Цей об’єкт безсумнівно носить статус одного з ключових пам’яток архітектури області.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )