Обірвалося життя зірки кримінальних фільмів: важка хвороба не залишила шансів

Німецький актор кіно, театру і ТБ Хартмут Беккер помер у віці 83 років в госпіталі – любителі кримінального і детективного жанру сумують.
Хартмута Беккера не стало 22 січня. Причиною смерті актора стало онкологічне захворювання, пише видання Der Tagesspiegel.

Беккер народився в Берліні 6 травня 1938 року. Свою першу головну роль в англомовній постановці виконав у фільмі BBC “Вибачте наші дурні вчинки”, де зіграв роль німецького військовополоненого. Цей телевізійний фільм мав дуже великий успіх у всьому світі. Наступним міжнародним фільмом Хартмута стала американо-англійська постановка “Війна Дженні”, де він зіграв головну роль Карла Кеніга, персонажа, що переживає вирішальне випробування між любов’ю і війною.

Але найбільше визнання Беккер отримав за роль Густава Вангера в знаменитій військовій драмі 1987 року “Втеча з Собібора”. Хартмута навіть номінували на премію “Еммі”.

Його останніми провідними ролями в німецьких художніх фільмах були “Незабуті” та “Подарунок”.

У 2020-му році Беккер з’явився на червоній доріжці кінофестивалю Берлінале.

Додамо, актор знявся у незліченній кількості поліцейських серіалів: “Кримінальний кросворд”, “Місце злочину”, “Екстрений виклик”,” спецзагін “Кобра”, культовий “Деррік”.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )
Додати коментар