Обманювати довго неможливо! Сенцов різко звернувся до Зеленського – нічого не змінилося. Скандал не вщухає!

Різне

Колишній бранець Кремля український режисер Олег Сенцов звинуватив президента Володимира Зеленського та його команду в спробі усіма силами врятувати заступника голови ОП Олега Татарова, якого підозрюють у масштабній корупції.

На своїй сторінці в соціальній мережі Facebook Сенцов заявив, що Зеленського обрали, бажаючи побачити реальну боротьбу з корупцією.

Про це ж Зеленський говорив на дебатах перед виборами, звинувачуючи у бездіяльності Порошенка. Однак після приходу Зеленського до влади нічого не змінилося. Більш того, сьогодні влада кинулася захищати Татарова усіма силами, незважаючи на серйозні звинувачення в корупції.

“Народ обрав Зеленського в 2019 році, тому що хотів справедливості. Запит на неї залишається ще високим. За соцопитуваннями, люди хочуть побачити реальну боротьбу з корупцією. Таку боротьбу обіцяв чинний президент на трибунах і стадіонах, пред’являючи попередньому, що вона не велася. Зараз ми бачимо, як поступово зводиться нанівець вся робота антикорупційних органів, створених за часів Порошенка.

Протягом останнього тижня влада проводить спецоперацію “врятувати рядового Татарова”, змінюючи прокурорів, передаючи провадження справи від НАБУ в СБУ напередодні обрання запобіжного заходу для обвинуваченого в корупції держчиновника. Нас намагаються тримати або за сліпих, або за дурних. Але обманювати довго українців неможливо. Той, хто захищає злочинця, перетворюється в такого ж “, – заявив Сенцов.

Нагадаємо, раніше Сенцов відзначився низкою резонансних заяв. Так Сенцов назвав своє звільнення з російської в’язниці подарунком від Путіна Зеленському.

Також Сенцов жорстко розкритикував колишнього президента Петра Порошенка і порадив йому піти на пенсію. А партію ЄС, яку очолює Порошенко, Сенцов охрестив сектою.

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN