Обмеження будуть! Екстрені консультації у Кабміні – міністри стурбовані. Закриють!

Обмеження будуть! Екстрені консультації у Кабміні – міністри стурбовані. Закриють! Новини

Радник глави Офісу президента Михайло Подоляк прокоментував ситуацію із закриттям авіасполучень з Великобританією, після того як там виявили новий штам коронавірусу.

У коментарі виданню “Страна” Подоляк заявив, що в даний момент уряд розглядає варіант, щоб закрити авіасполучення з королівством.

“Безумовно, інформація про новий, більш агресивний штам вірусу, який визначили британські вчені, змушує ще раз переглянути правила в’їзду / виїзду з країни, а також уточнити інші карантинні обмеження. Тим більше, що цілий ряд європейських країн вже прийняли рішення про посилення”.

За його словами, прямо зараз проходять екстрені консультації в рамках Кабінету міністрів з цього приводу. В уряді вже готуються до закриття авіасполучення з Британією.

“Міністр охорони здоров’я Степанов актуалізував інформацію і запропонував обміркувати можливість обмеження польотів. Міністру інфраструктури Владиславу Криклій запропоновано в максимально короткі терміни дати математику – що і як у нас в аеропортах. Безсумнівно, обмеження будуть. Це ж безпека. І це вже роблять наші європейські партнери” , – сказав Подоляк.

Раніше, джерело РБК-Україна в уряді повідомляло, що Україна також розглядає таку можливість (закрити авіасполучення з Британією).

За слова співрозмовника видання, зараз вивчають ситуацію.

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN