“Обмежити роботу до 23:00!”: Уряд прийняв важливе рішення. У рамках карантинних обмежень

У Кабміні дозволили продовжити граничний час роботи театрів та інших культурних установ до 23:00 в умовах пандемії Covid-19.

При цьому раніше нічні клуби фактично працювали довше, але тепер їх зрівняли з театрами. korupciya.com

Дане рішення уряд прийняв на засіданні 8 липня.

З такою пропозицією виступив глава Мінкульту Олександр Ткаченко спільно з представниками МВС. Він ініціював внесення відповідних змін до постанови Кабінету міністрів від 20 травня №392. Урядовці одноголосно підтримали ці пропозиції з умовою доопрацювання протягом одного дня.

“Ми всі бачимо на відео, як вони всі (клуби – ред.) працюють вночі – і їм нічого не заважає. У той же час, для установ культури, в тому числі театрів, є обмеження – розсадження шахматкою і обмеження роботи до 22 годин , хоча вони починають працювати в 19: 00-20: 00. Цими змінами, які розроблені спільно з МОЗом і МВС, ми упорядковуємо, що нічні розважальні заклади не зможуть працювати після 23-ї години, зате для культурних заходів є певні зміни, які дозволять їм також працювати до 23 годин, але з чіткими обмеженнями і правилами”, – сказав міністр культури України.

Обмеження роботи нічних клубів введено в рамках карантинних заходів, які поширюються на розважальні заклади. Таким чином вони не зможуть законно працювати всю ніч.

У Мінекономіки також запропонували виключити з карантинної постанови Кабміну обмеження для суб’єктів громадського харчування, що працюють по адресній доставці і на самовивезення.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

“Обмежити роботу до 23:00!”: Уряд прийняв важливе рішення. У рамках карантинних обмежень