Оборону російських окупантів зруйновано: військовий експерт розповів, що відбувається у Балаклії

Те, що зараз відбувається в зоні бойових дій, можна назвати каскадом руйнування оборони російських окупаційних військ. Зокрема, на Харківщині ЗСУ успішно дійшли до Балаклії – важливого населеного пункту на цій ділянці фронту і тепер загрожують всьому російському угрупованню в районі Ізюма.

Про це OBOZREVATEL розповів військовий експерт Олександр Коваленко. За його словами, перед ЗСУ стоїть завдання перерізати або взяти під повний вогневий контроль дуже важливу логістичну артерію Вовчанськ – Великий Бурлук – Куп’янськ – Ізюм.

“Загроза наступу ЗСУ в Херсонській області, який був анонсований Генштабом, змусила окупантів перегруповувати й передислоковувати свої війська на південний плацдарм, що знекровило їхні можливості тримати оборону на Донбасі та Харківщині. ЗСУ скористалися цією нагодою, і ми бачимо, як після ретельної підготовки відбуваються контрнаступальні дії не тільки на південному плацдармі, а й у Харківській області, а також є цікаві події у Донецькій області”, – відзначив Коваленко.

За його словами, вже можна констатувати, що оборону російських окупантів зруйновано каскадно майже по всій лінії бойових дій, а деякі напрямки вони взагалі не можуть тримати. Балаклія – важливий пункт, взяття якого відкриє перед нашими військами великі можливості.

“Балаклія – це стратегічне місце, яке дозволяє розвивати контрнаступальні дії відразу в декількох напрямках. Це стане загрозою для російських підрозділів поблизу Ізюма. Найголовніше на цьому напрямку для ЗСУ – перерізати або взяти під повний вогневий контроль дуже важливу логістичну артерію Вовчанськ – Великий Бурлук – Куп’янськ – Ізюм. Цією трасою росіяни постачають в Ізюм паливо, боєприпаси, техніку, особовий склад. Якщо вона буде під вогневим контролем ЗСУ, то одна з найбільших російських окупаційних груп знекровиться і постане перед вибором – або “жест доброї волі”, або ганебне оточення і велика кількість знищених окупантів і поповнення обмінного фонду полонених”, – вважає експерт.
Балаклія – важливий пункт, взяття якого відкриє перед нашими військами великі можливості

Відео дня:

Він також додав, що поблизу Балаклії було багато складів із боєприпасами.

“Там були засоби для ураження різних типів, для ствольної та реактивної артилерії. Якщо вони збереглися, це буде серйозним підкріпленням для наших потужностей“, – сказав Коваленко.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Оборону російських окупантів зруйновано: військовий експерт розповів, що відбувається у Балаклії