Обранець “Холостячки” Мішиної взявся за старе, змусивши говорити про себе: “Ксю не любить людей, які…”

Новини

Переможець “Холостячки”Олександр Еллерт розбурхав мережу новим постом

Як передає Politeka.net, у себе в Instagram комік опублікував пост з рекламою спиртного напою. Сам обранець актриси Ксенії Мішиної сидів на сходинках, тримаючи в руках ноутбук.

“Чим зайнятий? Працюю! Пишу сценарій вечірки…Може піжама паті… Може в стилі Гетсбі… Месники… Ні, все було… О, може так…Величезний зал, починається потужне інтро, класне світло, голос «настав той час», на сцені генеральний директор в ростовому костюмі фламінго. Спускається в зал і всіх клює поролоновим дзьобом в тім’ячко, якась благодать за важкий рік», – почав фантазувати Еллерт.

Шанувальникам хоч і сподобалася смішна історія хлопця, але вони не змогли промовчати і не нагадати Еллерту про його проблеми з алкоголем. Як відомо, під час зйомок шоу Олександр нерідко прикладався до пляшки.

“Я можу бухати, а можу не бухати» © Еллерт”, “це слова всіх алкоголіків, ніхто не визнає свою залежність”, “Клоун”, “Ксю не любить людей, які вживають алкоголь і курять”, “зараз підтягнеться тато Ксю”, ” інша тема є крім розслаблення Еллерта. Блін дивлюся тут всі типу непитущі, а на НГ шампанське пити всі будуть!!! Відчепіться від хлопчика він нормальний чоловік, мрія жінок!”,- пишуть люди.

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN