“Обвuнувачення опuнилося в дuвному становuщі”: Аваков розnовів, чи є розбіжності в розслідуванні вбивства Шеремета (відео)

Новини

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков вважає, що в справі про вбивство журналіста Павла Шеремета реальних розбіжностей немає. Про це він 1 березня заявив в інтерв’ю журналістці Наталії Мосейчук, яке транслювалося на Facebook-сторінці ТСН, передають Патріоти України.

Глава МВС зазначив, що обвинувачення опинилося в дивному становищі. “Реальних, м’яко кажучи, нестикувань практично не існує. Це питання віри – як піднесе атакувальна або захисна сторона. Обвинувачі, а слідство вела поліція, опинилися в дивному становищі. Таке відчуття, що в тому, щоб домогтися істини в цьому процесі, зацікавлені тільки слідчі”, – переконаний міністр.

Аваков звернув увагу, що під вартою одного з обвинувачених Андрія Антоненка залишає не поліція, а присяжні.

Також він виступив проти “правосуддя, яке вирішує кількість людей, котрі вийшли на вулицю”. “Потрібно, щоб це (винуватість підсудних. – ред.) вирішували професіонали”, – сказав міністр.

Окрім того, Аваков додав, що його особисте ставлення до розслідування майже не змінилося з моменту затримання підозрюваних.

Міністр відповідає на запитання про справу Шеремета з 7:15:

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN
Добавить комментарий