Одне з найстрашніших пророцтв Баби Ванги на 2025 рік може ось-ось збутися.
Зазначається, що напруженість у світі тільки зростає.
Болгарська сліпа провидиця Баба Ванга передбачала масштабну війну у 2025 році.
І на тлі загострення ситуації між Індією і Пакистаном, можливо, це її пророцтво може незабаром збутися, пише timesnownews.com.
“З урахуванням того, що відбувається зараз у світі, пророцтво Ванги про прийдешній конфлікт видається дедалі ймовірнішим.
Вона стверджувала, що в Європі почнеться катастрофічна війна. І напруженість, особливо через конфлікт в Україні, тільки зростає”, – ідеться в публікації.
За словами провидиці, ця війна може стати апокаліптичною не тільки для Європи, а й для всього світу.
“Посилення протистояння між Індією і Пакистаном також вказує на таку загрозу”, – додали у виданні.
Крім того, у соцмережах активно поширюється відео з індійським гуру Свамі Йогешваранандою Гірі, який розповів про рідкісне планетарне вибудовування в травні. Це астрологічне явище схоже на ті, що спостерігалися за часів Махабгарати.
“Близько 30 травня формується астрологічна конфігурація. Положення шести планет нагадує ті ж вибудовування, які відбувалися за часів Махабгарати або інших великих воєн у минулому. Це математичний розрахунок”, – заявив він.
Він також підкреслив, що це передбачення засноване на астрономічних обчисленнях, а не на особистій думці:
“Це формули. Ви можете перевірити їх самі. Мова не про чиїсь слова, а про математику”.
У виданні акцентували, що передбачення Баби Ванги і Свамі Йогешварананди напрочуд збігаються.
Хоча Ванга безпосередньо не згадувала Індію, вона говорила про те, що війна буде руйнівною для всього світу.
довідка
Що варто пам’ятати про цей матеріал
Астрологія, тарологія, нумерологія, хіромантія, екстрасенсорика та інші подібні практики не є науковими дисциплінами. Вони ґрунтуються на давніх традиціях, віруваннях та інтерпретаціях, які не підтверджені науковими дослідженнями і не мають об’єктивних доказів своєї ефективності. Ці методи не є визнаними в академічних наукових колах, а матеріали на ці теми нерідко мають розважальний характер – їх не варто розглядати як надійний інструмент для ухвалення рішень або складання планів. Під час вирішення питань, пов’язаних із психологією або здоров’ям, завжди варто звертатися до наукових фахівців.