“Одягнуть і взують, як партизанів”: росіян викликають із запасу на збори, яке завдання вони виконуватимуть

Торік Росії вдалося зібрати 165 тисяч резервістів. Цього року кількість може бути більшою через введення електронних повісток та обмежень для ухилістів.

10 травня президент російської федерації володимир путін підписав указ про заклик резервістів на військові збори. В указі є два пункти під грифом – “таємно”. politeka.net

Військовий експерт, полковник запасу ЗСУ, льотчик-інструктор Роман Світан припустив в ефірі “24 Каналу”, яке завдання виконуватимуть ці так звані призовники.

За словами полковника запасу ЗСУ, цих резервістів не просто так викликають на військові збори. Для них вигадали бойове завдання на фронті.

“Всіх резервістів проженуть через полігони і доведуть до якогось розуму. Таких резервістів свого часу називали “партизанами”. Їх одягнуть і взують, як партизанів. Після чого вони чекатимуть наказу про виведення на фронт для певних бойових дій. Тобто вони воюватимуть замість тих, кого ЗСУ вже ліквідували”, – уточнив Роман Світан.

При цьому військовий експерт каже, що взути та одягнути їх у росії є можливість. Але з технікою біда, тому на допомогу прийшов лідер Китаю.

оккупанты, армия рф

“Сі Цзіньпінь викликав країни ОДКБ, щоб передати їм китайську техніку. А вони, всі ці Киргистани, Казахстани, Узбекистани, передали свою радянську техніку росії. Як тільки будуть підготовлені та зібрані ці резервісти з технікою від ОДКБ, їх відправлять на фронт. Весь цей зброд буде готовим до кінця літа, їх близько 400 тисяч”, – резюмував Роман Світан.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )