Один із найкращих льотчиків України Ігор Бедзай загинув у бою: про нього ходили легенди. Фото і відео

Колишній командир 10-ї Сакської бригади морської авіації Військово-морських сил України полковник Ігор Бедзай загинув у бою з російськими окупантами. Він був одним із найкращих льотчиків Збройних сил України.

За попередніми даними, Бедзай загинув під час бою 7 травня. Про це повідомляє видання “Думська” (Щоб подивитися фото та відео, доскрольте до кінця сторінки).

Ігор Бедзай був уродженцем Миколаєва. Варто зазначити, що за життя про нього ходили легенди, його згадували як приклад відданості країні та військовому обов’язку.

Примітно, що у 2014 році, коли РФ анексувала Крим, 10-та бригада морської авіації під керівництвом Ігоря Бедзя стала єдиним підрозділом Збройних сил, який зумів вивести з окупованого півострова свою бойову техніку. Ризикована операція з порятунку літаків та гелікоптерів під дулами автоматів окупантів була проведена під керівництвом Бедзая.

Відео дня:

“Ігор був блискучим офіцером, хорошим командиром, великим професіоналом своєї справи, що літав як на вертольотах, так і на літаках, і при цьому дуже скромною людиною. Полковник нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня, а в 2018 отримав нагородну зброю”, – пише про загиблого офіцера видання.

Полковник був прикладом відданості країні та військовому обов'язку
Ігор Бедзай загинув у бою з російськими окупантами
Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Один із найкращих льотчиків України Ігор Бедзай загинув у бою: про нього ходили легенди. Фото і відео