“Офіційно денацифікувався”: в Україні ліквідували льотчика російської армії Клещенка. Фото

На війні в Україні ліквідували чергового офіцера російських окупаційних військ. “Двохсотим” став заступник начальника 344-го центру бойового застосування і перенавчання льотного складу армійської авіації полковник Василь Клещенко.

Про це у Twitter повідомив полковник ЗСУ, блогер Анатолій Штефан (Штірліц). Він опублікував фото “демілітаризованого” російського льотчика, прикріпивши свій фірмовий знак “груZ200”

“Заступник начальника 344-го центру БЗіП льотного складу армійської авіації полковник Василь Клещенко зробив “крок доброї волі” – офіційно денацифікувався та демілітаризувався”, – йдеться у підписі до знімка.

Зауважимо, що 344-й російський авіацентр розташований на території міста Торжка Тверської області. З відкритих джерел відомо, що до його складу входить 696-й інструкторський випробувальний вертолітний полк, в якому ведеться підготовка льотчиків вищої категорії, а також іноземних військових фахівців льотного й технічного складу. Крім цього, на базі центру діє пілотажна група на бойових вертольотах “Мі-24” – “Беркути”.

Ліквідований російський льотчик Василь Клещенко

Відео дня:

У полку, в якому служив ліквідований окупант Клещенко, також проводяться випробування всіх сучасних моделей і модифікацій російської військової вертолітної техніки”. Це ще раз підтверджує той факт, що російський диктатор Володимир Путін кидає у бій своїх “найкращих” і практично останніх вояків.

Додамо, що на війні в Україні також ліквідовано підполковника з 31-ї окремої гвардійської десантно-штурмової бригади повітряно-десантних військ РФ Івана Поздєєва. Він був уродженцем села Усть-Цильма (Республіка Комі).

OBOZREVATEL

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
“Офіційно денацифікувався”: в Україні ліквідували льотчика російської армії Клещенка. Фото