Офіційно: звільнений міністр Чернишов став новим головою “Нафтогазу”

Колишній міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишев став головою правління НАК “Нафтогаз України”. Він обіймає посаду з сьогоднішнього дня, 4 листопада.

Про це свідчить текст постанови №983, опублікований на сайті уряду. Тимчасовим головою Міністерства розвитку громад та територій, яке залишив Чернишов, став Василь Лозінський.
Чернишова призначено головою Нафтогазу.

3 листопада депутати Верховної Ради підтримали відставку міністра розвитку громад та територій Чернишова. А попереднього голову “Нафтогазу” Юрія Вітренко звільнили з посади 1 листопада – за заявою самого Вітренко.

Ярослав Железняк, заступник голови Комітету з фінансів, податкової та митної політики Ради, заявив раніше, що Міністерство регіональної політики повинні об’єднати з Мінінфраструктури й “передати повністю Олександру Кубракову”.

Ще на початку вересня Вітренко зазначав в інтерв’ю Reuters, що готовий залишити свою посаду, якщо це допоможе переконати інвесторів підтримати пропозицію щодо реструктуризації боргу компанії. Водночас Вітренко не вважає, що зміна керівника “Нафтогазу” матиме значний вплив. Після цього “Нафтогазу” все ж таки дозволили відстрочити частину боргових виплат.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN