“Огидні вигадки!”: Порошенка вкотре “попустили” – поставили на місце. У Зеленського гідно відповіли – розставили всі крапки!

Різне

Офіс президента не співпрацював з агентством “LOT” для пошуку дітей, які брали участь в новорічному привітанні глави держави Володимира Зеленського. З батьками юних акторів були підписані договори, і ні у кого з них немає претензій.

Про це в коментарі телеграм-каналу kp.ua заявив радник глави Офісу президента Михайло Подоляк.

– Зйомки новорічного привітання президента відбулися тільки 27 грудня 2020 року в Маріїнському палаці і на площі перед Маріїнським. Участь дітей продиктована логікою самого привітання – саме до дітей, майбутнього нашої країни, звертається президент України. І саме діти формулюють свої мрії і бажання, які дорослі повинні постаратися реалізувати в майбутньому. Діти в супроводі батьків були запрошені тільки на певний таймслот 27 грудня, на той період зйомок, де, власне, маленькі громадяни і з’являються в кадрі. Зйомки з дітьми тривали, в середньому, кілька годин. Природно, з дотриманням всіх процедур, прописаних в українському законодавстві. Зокрема, були отримані письмові дозволи від батьків на зйомку дітей. Ні від одного з батьків немає і не було претензій на адресу знімальної групи. Більш того, у всіх залишилися чудові враження і позитивні емоції після зйомок, – сказав Подоляк.

Радник глави Офісу президента натякнув, що роздмухування скандалу із дітьми може бути справою рук екс-президента Петра Порошенка.

– Окремо підкреслю, що з агентством LOT знімальна група не співпрацювала. Що за оголошення тиражується в соціальних мережах і реальне воно і для яких зйомок в цьому оголошенні запрошували маленьких акторів, сказати складно. Але схоже, що це чергова штучна спроба політичних опонентів створити скандал там, де його немає і бути не може. Тим більше, що відомий суб’єкт, який програв вибори в 2019-му, вміє тільки одне – максимально тягнути в публічний простір огидні вигадки і негативи, – повідомив Михайло Подоляк.

Радник глави Офісу президента підкреслив, що, згідно з дослідженнями групи “Рейтинг”, новорічне звернення подивилося 70% українців, з яких більшість – 43% – оцінюють його позитивно, 35% – нейтрально.

– Особливо високо оцінила це звернення молодь у віці від 18 до 29 років. Це конкретика. Відчутна і реальна. А не фейкова і політично вигадана … Уже третій Новий рік поспіль звернення Володимира Зеленського не залишають байдужими мільйони українців, викликаючи великий резонанс і жваве обговорення, в тому числі в соціальних мережах. Це відмінний маркер для лідера країни – значить, емоції зачеплені. Тому що бувають випадки, коли однотипність новорічних привітань протягом багатьох років стає мемом. Експрезиденти у нас саме цими повторами і страждали, – констатував Михайло Подоляк.

“Подоляк якось зовсім не до місця натякнув на слід Порошенка в цій історії:

“Відомий суб’єкт, який програв вибори в 2019, вміє тільки одне – максимально тягнути в публічний простір огидні вигадки і негативи”

Відсилання дивне, тому що медіа-ресурси Порошенко не особливо грали роль в скандалі зі зйомками в якості джерел. Але ми вже не перший раз помічаємо, що в багатьох антикризах з подачі Подоляка спливає саме образ Порошенко як головного лиходія. Такий собі фірмовий стиль “, – коментує слова Подоляка тг-канал” Клименко-Тайм “.

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN