Огневич розповіла про свою нервову реакцію на росіян: “Вони для мене тригер…”

Співачка Злата Огневич зізналася, що для неї все, що пов’язане з росією, зараз стає тригером.

Українська співачка Злата Огневич активно волонтерить та дає благодійні концерти. Вона не забуває про інтерв’ю, де ділиться особистим. У новому інтерв’ю для телеканалу “ДОМ” знаменитість висловилася про те, що думає про росіян і як реагує на все, що з ними пов’язане. politeka.net

Злата Огневич

Співачка зізналася, що для неї все, що пов’язане з росією, зараз стає тригером. Вона не може читати коментарі простих росіян, не дивиться з ними відео та не слухає російськомовну музику.

“Вони для мене тригер. Мене буквально нудить фізично. Тобто я їх настільки ненавиджу і зневажаю, знаю, що всі вони виродки, вбивці та ґвалтівники і всі. Тому я краще слухатиму українське, читатиму українською і дивитимусь відео з нашими захисниками”, – додала Злата Огневич.

Злата Огневич зазначила, що краще взагалі не говорити про росіян та не згадувати їх. Зараз нам важливо викинути їх з України та будувати стосунки із союзниками, які нам допомагають у боротьбі з окупантами. Крім того, вона нагадала, що культурний фронт також продовжує боротьбу.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN