Connect with us

Новини

Оголошено червоний рівень небезпеки: стихійне лихо загрожує не лише Київщині, які території під загрозою

Published

on

ДСНС попереджає про затоплення, більше того, небезпека виникла не лише для Київщини.

Ситуація зі стихійним лихом в Україні залишається напруженою, загроза є не лише жителям Києва та області. Зокрема, всі населені пункти поблизу Дніпра наразі залишаються під загрозою підтоплень та порушень транспортного сполучення. Про це попереджає прес-служба ДСНС.

Так, 14-17 квітня на Верхньому Дніпрі продовжиться зростання рівнів води на 0,1-0,3 м на добу. Це загрожує затопленням заплави, порушенням транспортного сполучення, підтоплення та відрізання від основних шляхів сполучення. Крім того, може бути часткове затоплення окремих населених пунктів та житлових будинків.

Під загрозою затоплення водами Дніпра та Сожа залишаються прирічні села у Чернігівському районі Чернігівської області. Там оголошено ІІІ рівень небезпеки — червоний.

Можливе також затоплення сільгоспугідь та господарських споруд у Луцькому районі Волинської області та Сарненському районі Рівненської області Там оголошено І рівні небезпеки — жовтий.

Можливе початкове затоплення заплавних ділянок уздовж Каховського водосховища у низці прирічкових населених пунктів Запорізької області. Там оголошено ІІ рівень небезпеки – помаранчевий.

Advertisement

14-17 квітня, через пропуск весняної повені через Київську ГЕС, на нар. Дніпро у м. Києві, Вишгородському, Броварському та Бориспільському районах Київської області також продовжуватиметься затоплення заплавних територій та відзначатиметься часткове затоплення низьких ділянок садово-дачної забудови, присадибних. прирічкових населених пунктів. Там оголошено ІІ рівень небезпеки – помаранчевий.

Прокоментуйте:
Advertisement