Охоронець підгодовував безхатню кішку, але одного разу він дізнався її справжню історію

Житель Англії піклувався про безхатню кішку, але одного разу він дізнався, що у неї є домівка.

Чуйний охоронець три тижні дбав про безхатню кішку і підгодовував її, але пухнаста подруга замість подяки відплатила чоловікові розкриттям таємниці, з якою жила кілька років. Хвостатій дійсно було що приховувати, інформує Ukr.Media.

Вихованці — це постійні клопоти для господарів: радісні і не дуже.

Не менше сюрпризів безхатня кішка Рубі принесла охоронцеві з англійського міста Ковентрі. Чоловік помітив її на вулиці біля місця своєї роботи і не зміг пройти повз чорної загубленої тварини.

Чоловік не лише годував тварину, а й дозволяв їй ночувати у власній машині. Однак не варто забувати, що у кожній жінці є загадка, навіть якщо у дами чотири лапи і хвіст, і ця кішечка не є винятком.

Про таємне минуле Рубі чоловік дізнався, коли вирішив відвести бідолаху на перевірку до спеціальної ветеринарної організації Cats Protection.

Волонтери Cats Protection знайшли під шкірою кішечки мікрочіп і з'ясували, що Рубі зовсім не вулична, а справжнісінька кішка, яка загубилася. Будинок тварини виявився аж у Бедфордширі, а це у 95 кілометрах від Ковентрі.

Господар Рубі Джордан Харві шукав улюбленицю два з половиною роки і вже зневірився побачити її знову.

"Коли Джордан отримав лист від нас, він думав, що його просто розігрують," — розповіла волонтер організації Венді Харріс.

Господар Рубі одразу ж вирушив до Ковентрі, щоб забрати додому нещасну хвостату.

"Коли вона побачила Джордана, то відразу ж впізнала його, навіть через стільки часу," — пояснила Харріс.

Незважаючи на усі негаразди, які вистояла кішечка, вона була цілком здоровою. Хоча досі ще залишається невідомим, що з нею відбувалося до того, як її знайшов небайдужий охоронець.

"Словами не можу описати своє щастя. У мене не було ніякої надії знайти її знову, адже минуло три роки. Тепер вона у безпеці," — поділився своїми емоціями Джордан Харріс.

Зараз Рубі продовжує жити своїм життям, але вже у рідній домівці і у компанії свого господаря.

Оцініть статтю:
BBCcCNN
Охоронець підгодовував безхатню кішку, але одного разу він дізнався її справжню історію