Connect with us

Новини

“Окуnантu розбили моє серце..знuщили моє життя!..Не прощу ніколи..”: мережу сколихнув пост дружини воїна, який загинув біля Авдіївки. Фото

Published

on

Захищаючи Батьківщину від російських загарбників, загинув ще один український Герой. 33-річний солдат Олександр Любарець пішов із життя на полі бою біля Авдіївки.

Про трагічну втрату повідомила його дружина Альона Смолянова. Вона опублікувала емоційний допис на своїй сторінці у Facebook. Слова жінки, яка переживає невимовний біль втрати, сколихнули користувачів мережі, які висловили їй свої щирі співчуття.

Окупанти, які незаконно вторглися на нашу землю, вкотре відбирають в українців найцінніше – життя наших захисників.

“Ми так надіялись, вірили, шукали, але на жаль. Це все”, – пише дружина воїна.

Advertisement

Так, одні росlяни вбивають українців націлюючи на них зброю, інші ж – тим, що продовжують мовчки спостерігати за діями своєї терористичної держави.

“Мого коханого чоловіка вбили росlяни. Одні – своєю зброєю, інші – своїм мовчанням. Вони розірвали моє серце, знищили моє життя разом з ним. Не буде їм прощення ніколи! Боже..!” – написала дружина загиблого.

Жінка повідомила, що прощання із захисником має відбутися об 11 годині 31 травня у селі Ліщин Житомирської області.

"Росіяни розірвали моє серце": мережу сколихнув пост дружини воїна, який загинув біля Авдіївки. Фото
"Росіяни розірвали моє серце": мережу сколихнув пост дружини воїна, який загинув біля Авдіївки. Фото

Раніше повідомлялося, що на фронті загинув батько трьох дітей із Тернопільщини, воїн 35-го окрeмого cтрiлeцького бaтaльйону Олег Стахів. Герой був родом із села Сировари Озерянської сільської громади на Тeрнопiльщині.

Також у мережі розповіли щемливу історію захисника з Вінниччини, який загинув через пів року після весілля. Як повідомляється, 28-річний військовослужбовець Роман Кушнір із Вінниччини загинув у бою на Донеччині.

Advertisement
Прокоментуйте:
Advertisement