Окупанти б’ють по Маріуполю некерованими бомбами: у Пентагоні пояснили, що це означає

Через вплив санкцій РФ важко відновлювати запас високоточних керованих боєприпасів. Через це Росія більш активно стала використовувати некеровані бомби. Зокрема, такі випадки фіксуються в Маріуполі.

Про це повідомили у Пентагоні на брифінгу 9 травня. Старший офіцер Міністерства оборони США впевнений, що Кремль вже використав велику частину високоточного озброєння, яке коштує дуже дорого, тому зараз переходить на більш дешеві боєприпаси. news.obozrevatel.com

“Ми бачили, що вони використали вже багато високоточної зброї. Вони продовжують бити по Маріуполю купою тупих (некерованих – ред.) бомб. Отже, у них виникають проблеми з поповненням високоточних боєприпасів”, – пояснює він.

Посадовець додає, що на такий розвиток подій вплинули санкції та експортний контроль. Зокрема, найбільші проблеми Росія має з постачанням електронних компонентів.

Відео дня:

Також старший офіцер проінформував, що лише за добу в Україну прибуло 13 поставок зброї. Їх надіслали з семи країн, яких саме – не утьочнюється. Проте США мають намір виділити ще 5 млрд доларів на підтримку України. Рішення з цього питання буде прийнято в другій половині травня для забезпечення безперебійного постачання озброєння.

“Ми хотіли б погодити це до третього тижня травня, щоб мати змогу продовжувати підтримку безперервно”, – поясниа представник Міноборони США.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Окупанти б’ють по Маріуполю некерованими бомбами: у Пентагоні пояснили, що це означає