Connect with us

Новини

Окупанти форсують Сіверський Донець біля захопленої Кремінної, – голова ОВА

Російські окупанти намагаються форсувати Сіверський Донець на Луганщині. Загарбники здійснюють спроби перейти ріку біля захопленого ворогом міста Кремінна.

Про це в Telegram повідомив голова Луганської обласної військової адміністрації (ОВА) Сергій Гайдай. Він зазначив, що на околицях міста точаться бої, а в самому населеному пункті велике скупчення російської військової техніки. news.obozrevatel.com

Гайдай додав, що зараз в умовах окупації в Кремінній живуть понад 3,5 тисячі людей. Окупанти тероризують місцеве населення, здійснюючи контррозвідувальні дії. У людей перевіряють мобільні телефони, їх допитують, також з’являються повідомлення про зникнення українських патріотів.

“Мародерства зазнав ледь не кожен будинок. У місті складна гуманітарна ситуація, відсутні продукти. Світла немає, мобільного зв’язку теж. Люди чекають на повернення українського прапора. Скоро”, – написав голова ОВА.

Голова військової адміністрації Кремінної Олександр Дунець додав, що окупаційна “влада” почала відновлювати електропостачання, проте підключають поки що окремі вулиці.

Advertisement

Зв’язку від українських операторів у Кремінній немає, а луганські, які діють на захоплених Росією територіях, ще не підключили.

Прокоментуйте:
Advertisement