Окупанти на Луганщині вже почали відправляти на фронт 60-річних чоловіків, – Гайдай

На окупованій частині Луганської області окупаційна “влада” продовжує проводити так звану “мобілізацію” та відправляти на фронт майже всіх чоловіків, яких вдасться зловити. Забирають навіть чоловіків, які мають 60 і більше років, а також з хронічними хворобами.

Про це повідомив очільник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай. При цьому він зауважив, що варіанти виїзду з окупованої території ще залишаються.

“Під час примусової “мобілізації” на Луганщині забирають навіть чоловіків 60+, а також чоловіків із хронічними хворобами”, – сказав Гайдай.

Водночас, за його словами, люди з окупованих територій повідомляють про пересування техніки ворога та про інші події, що відбуваються на території так званої “ЛНР”. Тому він впевнений, що скоро ми побачимо деокупацію Луганщини.

Також він повідомив, що у тимчасово окупованій Кремінній на Луганщині пролунали вибухи у командних пунктах, казармах і базах обслуговування техніки. Втрати росіян склали до 400 осіб особового складу.

Відео дня:

Нагадаємо, раніше Сергій Гайдайрозповідав, що на тимчасово окупованих територіях Донбасу загарбники використовують місцевих чоловіків як “гарматне м’ясо” для армії РФ. “У чоловіків – жителів “ЛНР” у такій ситуації практично немає вибору: або переховуватися до деокупації, або погодитися піти на загибель”, – констатував він.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Окупанти на Луганщині вже почали відправляти на фронт 60-річних чоловіків, – Гайдай