Окупанти обдурили самі себе?: Військовий експерт вказав на цікавий момент з ракетними атаками РФ

Росія за місяць випустила по території України 566 ракет та дронів. Військовий експерт Михайло Самусь пояснив активність окупантів та розповів, чому РФ вдалася до такого терору саме зараз, передають Патріоти України.

В ефірі 1+1 він заявив, що насправді така кількість ракет – не дуже велика за місяць, якщо оцінювати промислові спроможності Росії. Самусь каже, що над ударами по Україні працюють дві країни – Росія та Іран, вони використовують “Шахеди” та ракети.

“При цьому ракет, якщо взяти чесно, небагато: 10-15-20 штук за раз. Тобто так вони довго можуть нас тероризувати. Насправді ці дії мають кілька цілей”, – каже експерт.

У цьому контексті він згадав статтю Washington Post, в якій йшлося про те, що наприкінці травня українська ППО залишиться без ракет: “Можливо, росіяни в це повірили? Бо ця публікація була з посиланням на витоки в американській розвідці. І росіяни зробили все, щоб перевірити: “А може, закінчаться?”.

Та, продовжив Самусь, у матеріалі йшлося про радянські системи ППО, а у нас зараз працюють західні, й тому після останніх новин про нові пакети допомоги, там багато систем протиповітряної оборони.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )