Окупанти придумали нову хитрість на Донбасі, довелося перейти на українську: з’явилися деталі

Російські окупанти пішли на нову підлість, намагаючись знайти слабкі місця в обороні українських захисників.

Докладніше про це розповів голова Луганської ОВ Сергій Гайдай.

За його словами, на територіях Луганської області, що залишилися під контролем України, росіяни все частіше влаштовують диверсії на блокпостах українських військових. Для цього окупантам навіть доводиться переходити українською мовою.

«Рашисти посилили роботу своїх ДРГ кількісно та якісно: на наші блок-пости виходять найманці з “Ліги”, які говорять українською та переодягнуті у нашу військову форму», – розповів Гайдай.
Сергій Гайдай

При цьому він зазначив, що ситуація в регіоні залишається більш менш стабільною: росіяни не наважуються йти в масштабний наступ.

«Відчувається їхня знесилення після знищення складів з боєприпасами, але обстріл триває, і ворожі ДРГ намагаються знайти слабкі місця в обороні Луганщини, на щастя, безуспішно», – розповів Гайдай.

Варто зазначити, що за офіційною інформацією від голови Луганської ОВА, під контролем України на сьогоднішній день залишаються два населені пункти на території Луганської області.
ЗСУ, війна, війська
«Поки наші захисники знищують там військову техніку російської армії та особовий склад, можна казати, що Луганська область тримає оборону», – наголосив Гайдай.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Окупанти придумали нову хитрість на Донбасі, довелося перейти на українську: з’явилися деталі