Connect with us

Новини

Окупанти приготували ще один підрив після Нової Каховки: “Росіяни побоювалися виходу…”

Published

on

Військовий експерт Роман Світан розповів про ще один підготовлений вибух окупантами.

Військовий експерт Роман Світан розповів після вибуху дамби Каховської ГЕС, який ще підлий план росіяни задумали. Фахівець поділився цією інформацією в ефірі 24 каналу. politeka.net

“Вони готові були і тут, якби щось не вийшло з підривом Каховки, то були готові підірвати ще й Кримський титан. І росіяни побоювалися виходу наших спецслужб, тому вивозили обладнання з Олешок і не лише військового, а все на протязі двох тижнів. Тому було зрозуміло, що вони готуються до підриву, а останні пару днів почали вивозити такого ж обладнання і з лівого берега. Швидше за все росіяни дізналися, що наші війська також у режимі протидії захопити станцію, щоб не допустити підриву”, – повідомив експерт.

Фахівець при цьому зазначив, що ця операція дуже складна та ризикована, яка потребує багато підготовки. Тому було обрано варіант підриву Нової Каховки та затопили свої укріплення на лівому березі. Після цього сили та засоби окупантів були виведені на третю лінію оборони, оскільки з першої та другої вони практично пішли. Третя лінія у них знаходиться на лінії затоплення. Тепер між окупантами та силами оборони України створено велику водну перешкоду.

Популярні новини зараз

Advertisement

“Танцювали, як українці”: Данилко показав британський шоу-балет у вишиванках, з яким виходив на сцену Євробачення

“Вода прибуває”: ще одну область затоплює після підриву Каховської ГЕС

Росіяни наступають: на яких напрямках і що відбувається у районі Бахмута

Десятки нових авіаударів сколихнули Україну: “На жаль, є загиблі та…”

Росіяни після підриву Каховської ГЕС готують ще одну підлість: що задумали у Кремлі

Автор:Артём Батечко

Прокоментуйте:
Advertisement