Окупанти самі дзвонять українським спецслужбам, щоб здатися в полон. Аудіо

Російські окупанти дедалі частіше виявляють бажання здатися в полон. Вони бояться загинути на війні, тому намагаються вийти на контакт із українськими спецслужбами, щоб зберегти своє життя.

Одну з таких розмов опублікувало Головне управління розвідки Міноборони України. Так, російський військовослужбовець заявив, що хоче здатися в полон, але не знає, як це правильно зробити. “Ми взагалі не хотіли сюди їхати. Нас наказом відправили. Ось думаємо, що робити”, – сказав він.

Окупант найбільше боявся, чи не катуватимуть його в українському полоні. Однак йому відповіли, що подібні розповіді поширюють виключно путінські пропагандисти, адже Україна дотримується норм Женевської конвенції.

“Якщо у вас є бажання – ви можете здатися, і таким чином ви поїдете назад. Є Женевська конвенція, є розуміння, що таке комбатант, який не несе кримінальної відповідальності, якщо він не чинив військових злочинів. У такому разі ви за програмою обміну повертаєтеся додому”, – відповіли росіянину.

Відео дня:

“Наголошуємо: Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими гарантує кожному полоненому гідне поводження, забезпечення необхідних потреб та можливість повернутися додому. Україна чітко виконує всі міжнародні конвенції, які стосуються питань поводження з військовополоненими”, – зазначили в ГУР.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Окупанти самі дзвонять українським спецслужбам, щоб здатися в полон. Аудіо