Окупанти спробували увімкнути у Маріуполі електроенергію і викликали масові пожежі. Відео

Російські загарбники в тимчасово окупованому Маріуполі взялася “відновлювати” розбомблені ними ж житлові квартали. Почали з електрики й спровокували пожежі у вже й так зруйнованих будинках.

Про це повідомив радник міського голови Петро Андрющенко. В своєму Telegram-каналі він опублікував відео НП в місті (щоб переглянути, доскрольте новину до кінця).

За словами українського чиновника, так звана “влада” Маріуполя напередодні зробила першу спробу точково відновити електрику в центральному районі.

Очікувано, одразу виникла купа пожарів через замикання в розтрощених квартирах. Намагання зробити картинку “покращення” не змушують себе чекати”, – написав він.
НП у Маріуполі
Андрющенко додав, що ввечері суботи світло з’явилося в районі проспекту Будівельників та вулиці Шевченка. Але кількість людей, які мали змогу ним скористатися, настільки мала, що “перемогу” загарбникам не вийшло показати.
У зруйнованих окупантами будинках виникли нові пожежі
“Мету відновлення електрики окупанти не приховують – відновлення світла в “адміністрації” та “гуманітарних штабах”. Про людей знов не йдеться”, – наголосив він.

Відео дня:

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Окупанти спробували увімкнути у Маріуполі електроенергію і викликали масові пожежі. Відео