Окупанти тікають. На виїзд зі Станиці Луганської черга за 12 км, – Гайдай

На пункті пропуску в Станиці Луганської наразі спостерігається черга довжиною 12 кілометрів. Окупанти тікають в бік Луганська та Росії.

Про це розповів голова Луганської ОВА Сергій Гайдай у коментарі РБК-Україна.

“Ми фіксуємо дуже багато техніки підбитої на трасах знаходиться, скоріше за все відтягують десь з Ізюмського напрямку. Партизанський рух більше став активний, тому що і в Кременній, і в Старобільському районі піднімали над адмінбудівлями або на електровежах українські прапори і, до речі, їх не знімали, або окупанти поїхали, або колаборанти бояться, – розповів він. – Більше того, ми ж фіксуємо, що вони тікають в бік Луганська і в бік Російської Федерації”.

За словами Гайдая, наразі план який – остаточно відбити Ізюм і Лиман, а потім взятися за деокупацію Луганської області з того боку як раз на Сватово, Кремінну, Рубіжне.

Відео дня:

“І вже достатньо потужно будемо, я впевнений, звільняти Луганську область, тому що нема їм де там закріпитись, таких місць нема. Ті наші міста вони повністю зруйнували, коли йшли в наступ. Тому я не бачу, де вони там будуть закріплюватись, за що чіплятись?” – додав він.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Окупанти тікають. На виїзд зі Станиці Луганської черга за 12 км, – Гайдай