Connect with us

Новини

“Окупанти вбuвають щастя”: мережу зворушила розповідь українки про загиблих внаслідок ракетного удару РФ по Умані. Фото

Published

on

Колишня мешканка будинку в Умані, який знищила ракета російських терористів, написала зворушливий пост про своїх загиблих сусідів. Вона зізналась, що за роки, прожиті поруч, вони стали майже рідними одне одному і їхня смерть для неї – тяжка втрата.

Про це на сторінці у Facebook розповіла Наталія Сорокіна Шовкова. За її словами, вони з загиблими завжди разом відзначали свята, допомагали один одному та тримали двері відчиненими для сусідів – у цьому будинку жило щастя.

Наталія згадує тьотю Свєту, яка любила прати, а коли вітер зривав рушник чи простирадло вона приносила їй білизну. Жінка згадує, як одного разу вона ненароком потрапила на день народження до сусідки, принісши їй чергові “подарунки”, що позривав вітер.

“Я вам подарунки принесла!”, – кричу ще в коридорі. “Заходь!”- сміється тьотя Свєта. І вже, коли я опинилась в її кухні, додає: “А в мене сьогодні день народження!”. Ми пили вино, закушували шарлоткою і розмовляли про все на світі. Тьотя Свєта загинула 28.04.2023 року. Її дочка Інна – теж”, – написала Наталія Сорокіна.

Advertisement
"Окупанти вбивають щастя": мережу зворушила розповідь українки про загиблих внаслідок ракетного удару РФ по Умані. Фото

За словами жінки, ні одна подія у житті родини не проходили без сусідів.

“Мої діти і сусідський онука Максим росли разом. Максим любив до нас ходити снідати. А мої хлопці – до сусідів вечеряти. А ми, дорослі, казали, що наші дітки ніде не пропадуть. На свята один із сусідів Андрій брав до рук гітару, я іноді баян, і наші співи чули всі навколишні будинки”, – згадує Наталя.

Також жінка розповіла про Світланку – доньку сусідів, яку дуже любили діти. Коли вона приходила, то приносила їм гору солодощів і подарунків.

А коли родина Наталії переїхала, то в їхній квартирі оселилися Світлана зі своїм чоловіком Ярославом, щоб бути близько до батьків.

“Світлана і Ярослав загинули 28.04.2023 року. У квартирі, де народились мої діти, де майже десять років жило щастя… Максим дивом лишився живий. Ночував у дідуся й бабусі”, – розповіла мешканка будинку в Умані, знищеного російськими нелюдами.

Advertisement
"Окупанти вбивають щастя": мережу зворушила розповідь українки про загиблих внаслідок ракетного удару РФ по Умані. Фото

Нагадаємо: загалом унаслідок ракетного удару РФ по багатоповерхівці в Умані Черкаської області загинуло щонайменше 23 людини. Всі знайдені тіла вдалося ідентифікувати. Також невідомою залишається доля двох жінок. Врятовано під час розбору завалів 17 осіб.

Прокоментуйте:
Advertisement