Окупанти змогли стрімко захопити Херсон через зраду завербованого співробітника СБУ, – голова облради

Росія зуміла швидко захопити Херсонську область через зраду помічника начальника Херсонського управління СБУ Ігоря Садохіна. Країна-агресор “завербувала” його, і той розкрив окупантам координати мінних полів.

Таку заяву зробив голова Херсонської обласної ради Олександр Самойленко в інтерв’ю “Укрінформу“. За його словами, Садохіна затримали ще у березні, правоохоронці продовжують роботу у цій справі. war.obozrevatel.com

“Зараз ми вже знаємо про затримання помічника начальника Херсонського УСБУ – начальника Антитерористичного центру Ігоря Садохіна, який працював на ворога. Вважається, що він видав ворогові сітку мінних полів і координував дії російської авіації, коли супроводжував колону херсонської СБУ в евакуацію”, – розповів Самойленко.

На початку червня президент України Володимир Зеленський повідомив про рішення звільнити Сергія Криворучка з посади начальника управління СБУ у Херсонській області.

Відео дня:

“Після проведеної перевірки, так розумію, президент України звільнив з посади і керівника СБУ у Херсонській області Сергія Криворучка та позбавив його генеральського звання”, – додав Самойленко.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Окупанти змогли стрімко захопити Херсон через зраду завербованого співробітника СБУ, – голова облради