Олена Зеленська приголомшила – відкрила правду про президента. На всю країну – змінився. Українці шоковані!

Різне

Перша леді Олена Зеленська вважає, що її чоловік Володимир Зеленський не надто змінився за час президентства.

Як сказала вона в інтерв’ю НВ, усі “заводські людські настройки” Володимира залишилися тими ж.

“Як професіонал, думаю, він росте. Він дуже швидко вчиться і вникає в усе, над чим працює. Звичайно, він став більш зважений в рішеннях і в словах, тому що від цього залежить дуже багато людей. Може бути, в цій сфері він трохи змінився”, – зазначила Зеленська.

При цьому вона запевнила, що не дає чоловікові політичні поради.

“Політичні – ні. Я намагаюся не вникати в глибоко політичні теми. Мені здається, йому є кому радити”, – додала перша леді.

Також Олена Зеленська зізналася, що переїхати жити на держдачі в Конча-Заспі їхню сім’ю вмовила служба охорони глави держави.

За словами першої леді країни, там не так комфортно, адже котедж, відомий як “дача Ющенка”, не є їхнім будинком.

“Це ж не будинок. З перших днів служба охорони нас вмовляла, змушувала, благала переїхати в це місце, де вони зможуть виконувати свої функціональні обов’язки”, – пояснила Зеленська.

Вона зазначила: це тому, що в багатоквартирному будинку повністю виконувати свою роботу держохоронцям заважають сусіди і пропускний режим.

“Ми довго пручалися, але все одно довелося переїхати. Звичайно, я мрію коли-небудь мати своє житло. Можливо, вона здійсниться. Поки це все мрії і плани”, – поділилася перша леді.

Після переїзду на держдачу Зеленські зняли там люстри. А в деякі приміщення сім’я президента нібито навіть не заходить.

“Це величезний будинок, нашій сім’ї не потрібен такий великий. Збили золото, пофарбували стіни в сірий колір”, – додала Зеленська.

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN