Олеся Жураківська розчулила історією про бабусю з Гостомеля: вщент зруйнований будинок, спалений танк, а вона сапає

Українська акторка Олеся Жураківська розповіла несамовиту історію про бабусю з Гостомелю, яка незважаючи на повністю зруйнований будинок та спалений танк у дворі, пересаджувала квіти. Зірка їздила на звільнені від російських окупантів території та побачила там наслідки “русского міру”. Однак попри всю трагедію війни люди продовжували жити.

Про це Жураківська розповіла на YouTube-каналі “Військове телебачення України”. Вона впевнена, що в Україні все буде добре, пише Обозреватель, інформує UAINFO.org.

“Ми їздили до Гостомелю, читали поезію, спілкувалися з людьми. Мене дуже вразила одна жінка, яка, повністю просто зруйнований будинок, спалений танк у дворі лежить, а вона стоїть і сапочкою тихенько викопує іриси. Я кажу: “А що ви тут рятуєте ?” Вона каже: “У мене такі красиві тут голландські іриси. Я хоч їх врятую. Я їх в інше місце пересаджу, вони вже більше не прийдуть. Нехай вони собі ростуть”. Я думаю, Боже, у цьому вся суть українського народу”, – зауважила артистка.

Також вона розповіла ще одну історію, яку побачила у сусідньому дворі.

Відео дня:

“Також стоїть танк, на жаль, наш. Такий танк, який став братською могилою… Але поряд життя. Буквально п’ять метрів, п’ять-шість метрів. Паркан невисокий, будинок і дядько розгрібає там якісь шматки, щось витягує, сапає… Я кажу: “Що саджаєте ?” І що ти зробиш, тут тобі сльози, тут тобі вже й життя. І наш незламний народ у цьому ну просто показовий. Ці бабусі, які поряд з нерозірваними снарядами, сапають… У нас обов’язково все буде круто, все буде живо, у нас все буде дуже по-справжньому. Тому що наша ця здатність все наповнювати життям, вона просто унікальна”, – заявила акторка.


Обозерватель

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Олеся Жураківська розчулила історією про бабусю з Гостомеля: вщент зруйнований будинок, спалений танк, а вона сапає