Олігархи в шоці! Струсануло – Зеленський задавив, Ахметов і Ко зблідли. Він зажав їх – просто перед Новим роком!

Різне

Друзі, буквально кілька днів тому, Володимир Зеленський дав велике інтерв’ю Американському виданню “The New York Times”, пише юрист Михайло Шнайдер, далі в оригіналі:

Володимир Олександрович розповів про плани України на 2021 рік, боротьбу з корупцією, про відносини з США, вакцину від коронавірусу, ситуацію на Донбасі й про багато іншого.

А тепер давайте більш детально і тезисно дізнаємося про те, що наш президент повідав Американським Журналістам.

– Міжнародні відносини:

Володимир Олександрович заявив, що не хоче, щоб про мир на Донбасі домовлялися без участі України.

“Я, президент України, не хотів би, щоб про мир на Донбасі й умов цього миру домовлялися якісь глобальні Гравці. Для нас важливо бути за цим столом переговорів, тому що без нас НЕМОЖЛИВО Домовитися. Тому що суб’єктом цієї домовленості є Україна “- заявив Президент.

– Вакцина від коронавірусу:

За словами Зеленського, Україна не увійшла до переліку країн, які першими отримають вакцину від коронавірусу, оскільки наша держава втратила позиції у світі та Європі.
Він зазначив, що на питання про отримання Україною вакцини, могли б вплинути Сполучені Штати, Америки та Великобританія.

Володимир Олександрович припустив, що питання вакцинації може стати ще одним геополітичним Ударом.

Адже Росія, може почати інформаційне протистояння через свою вакцину “Супутник”.
Президент підкреслив, що Україна НЕ БУДЕ використовувати Російську вакцину, яка не пройшла всі випробування.

“У нас з вами немає реальних доказів, що ця вакцина має стовідсотковий позитивний Ефект. Більш того, я не можу взяти відповідальність за вакцину, наслідків дії якої ми не знаємо. Україна перш за все базує своє рішення на тому, щоб вибрати БЕЗПЕЧНУ Вакцину” – зазначив глава держави.

– Зміни в конституції України:

Володимир Зеленський заявив, що Україна готова змінювати конституцію в напрямку децентралізації, але тільки НЕ на умовах Росії.

“Ми хочемо, щоб на місцях у людей було більше повноважень, більше вибору, щоб вони розпоряджалися грошима, а не отримували від центральної влади завдання, що постійно опускаються” – пояснив Президент. Президент підкреслив, що компроміси на переговорах – це НОРМАЛЬНО, адже без них війна не закінчиться.

“Але скрізь повинна бути Логіка. У всіх діях, у всіх компромісах повинна бути логіка. Логіка і Результат” – підсумував Володимир Олександрович.

– Плани України на 2021:

Зеленський розповів, що до того, як став президентом України, жив глобальними Планами.
Але зараз, крім стратегічних, великих напрямків, ситуацію змінила пандемія коронавірусу.

“Щоранку я прокидаюся та отримую моніторинги: з сьомої ранку окремо від міністерства охорони здоров’я, окремо від прем’єр-міністра, окремо від РНБО. З різних регіонів, де скільки людей захворіло, де скільки, на жаль, Померло” – розповів Зеленський.

– Боротьба з корупцією:

За словами президента, щоб перемогти корупцію в Україні, необхідно перемогти Олігархів, йдеться на увазі про найбільших гравців Ахметових, Пінчуків і т.д.

Зеленський сказав, що в Україні олігархи представлені у Верховній Раді й констатував, що власниками всіх телевізійних груп сьогодні є такі “Великі Підприємці”. Він вважає, що коли цим речам вдасться запобігти, тоді можна говорити про перемогу над Олігархами.

“Переможемо ми повністю корупцію після перемоги над Олігархами? Ні. Тому що не тільки такими засобами перемагається Корупція. Я вважаю, що перш за все потрібна цифровізація, тому це окремий напрямок, яким ми Займаємося. Менше контакту людини з чиновником – більш цифрових Напрямів” – зазначив Президент.

– Донбас:

Зеленський заявив, що дуже хотів би, щоб США відігравали активну роль в переговорах у врегулюванні конфлікту України з Росією.

Він вважає, що посилити переговори в нормандському форматі міг би обраний президент США Джо Байден, оскільки “він добре розуміє питання України й Росії”.

“І дійсно, в нормандському форматі, який породив Мінські угоди, ми зробили важливі, я вважаю, кроки Уперед. У нас зараз дійсно в десятки разів МЕНШЕ загиблих і Поранених”.

Глава держави підкреслив, що говорити просто про закінчення війни вже Мало.

Зеленський зазначив, що Україні потрібна ПОВНА реінтеграція Донбасу.

“А щоб реінтегрувати Донбас, потрібні сильні компанії, сильні технології, безпеку та Гроші. І тут, я вважаю, ми не впораємося Самі. І ми бачимо вільну економічну зону на території Донбасу, щоб там були певні преференції для того, щоб зайшов Бізнес. і тут ключову роль могли б зіграти США. Ну і ми розуміємо, що США сьогодні – гарант безпеки у світі, серйозний стратегічний гравець, тому такі кроки могли б прискорити результат війни на Донбасі та початок великого будівництва, великої реінтеграції Донбасу “- сказав Зеленський.

І це лише мала частина того, що розповів Володимир Зеленський за декілька днів до Нового року. Далі буде Країно!

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN