Онучці Маринці через тиждень День народження – три роки. Дзвоню невістці, питаю, який купити подарунок. А вона мені відповідає, що найкращий подарунок – конверт з грошима! ну це вже нікуди не натягнеш.

Різне

Онучці Маринці через тиждень День народження – три роки. Дзвоню невістці, питаю, який купити подарунок. А вона мені відповідає, що найкращий подарунок – конверт з грошима! ну це вже нікуди не натягнеш. Щоб вона їх на себе витратила? Невістка так і відповіла, що гроші потрібні їй!

Я сказала, що дитині гроші не потрібні, дівчинці цікаво отримати подарунок! Невістка так і відповіла, що гроші потрібні їй! Я не змогла змовчати і сказала, що день народження у внучки, а не у неї!

Так, я жінка забезпечена і взагалі не жадібна. Живу сама в двокімнатній квартирі, працюю у великій компанії на високій посаді. Отримую дуже пристойну зарплату, яку витрачаю виключно на себе. Маю право!

Син з дружиною і дитиною живуть значно скромніше – платять іпотеку за квартиру в новобудові. При цьому невістка сидить в декреті, і виходити на роботу, схоже, не збирається.

Офіційна версія – в садочок дитина піде, відразу почне хворіти і їй доведеться постійно брати лікарняні. А на роботі терпіти це ніхто не буде.

У більшості працюючих жінок діти є або колись були маленькими! У всіх ходять в дитячий садочок. Лише деякі можуть дозволити собі няню. У нас в конторі теж такі є. І так, багато хто бере лікарняні, поки діти ростуть, нічого в цьому такого, я й сама така була.

Керівництво не в захваті, це правда. Ну і що? У будь-якому випадку, закон на боці жінки. Мало що там не подобається начальству?

Змусити працювати невістку не змогли навіть проблеми на фірмі сина, які почалися кілька місяців тому.

Спочатку у нього прибрали річні і квартальні бонуси. Потім зрізали премії. Грошей в сім’ї стало відчутно менше.

Син зрозумів, що компанія повільно, але впевнено йде на дно, почав шукати іншу роботу. Зараз в процесі. Але в такий час, як зараз, це складно. самі розумієте. А вона сидить у нього на шиї і допомагати не збирається!

Грошей останнім часом їм стало не вистачати, але невістка наполегливо сидить удома. Мене це дивує. Але свою думку я тримаю при собі. Не хочу сваритися.

Хочу на день народження внучки зробити їй подарунок. Щось таке, що дитині сподобається. Гарну іграшку, наприклад, дорогу, яку просто так не купиш, або щось подібне. Я планувала подарувати великого плюшевого ведмедика і щось з красивого фірмового одігу.

Невістка ж хоче грошей і прямо про це говорить! Чесно кажучи, за останні місяці у них накопичилася купа боргів. Я розумію таке бажання невістки, адже в конверті я покладу не тисячу гривень. На це вона, власне, і розраховує.

Але давати гроші невістці на день народження внучки я не хочу і не буду принципово. Одяг їй куплять, наприклад, або взуття, або стіл накриють на її свято, або зводять куди-небудь. Але це все – не те. Дитина в такому віці просто не оцінить такі подарунки, як нові черевики або похід в аквапарк, наприклад. Нехай ведуть на свої, нехай заробляють їх, як хочуть. Дорослі люди, а я нікого не повинна спонсорувати.

Автор: Оксана

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook і залишайте свої коментарі!

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN