Оплата штрафів, українцям повідомили, що змінилося: “Необхідно перевстановити та оновити”

Офіційний застосунок МВС «Штрафи ПДР» та телеграм-бот отримали оновлення.

Про це, як пише Politeka.net, йдеться у повідомленні Кабінету міністрів.

«Тому користувачам необхідно перевстановити програму, оновити підписку у боті для отримання повідомлень та додати своє авто», – попередили в прес-службі.

За словами заступника Міністра внутрішніх справ Сергія Гончарова, дізнатися про факт фіксації порушення правил дорожнього руху можливо за допомогою офіційного сайту МВС України, офіційного мобільного застосунку МВС України – «Штрафи ПДР», телеграм-бот «Штрафи ПДР».

техогляд, штрафи, дорога, автомобілі, машини, скрін

«Офіційні сервіси МВС дозволяють не лише сплатити штрафи, які вже винесені, а й оперативно отримувати повідомлення про нові постанови або зміни їх статусу. Також в застосунках є інформація про розміщення на карті комплексів автоматичної фіксації порушень ПДР», – сказав Гончаров.

Нагадаємо, в Україні діє система автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху.

Тим часом Народні депутати України пропонують підвищити штрафи за порушення правил дорожнього руху у 10 разів. Відповідний законопроект зареєстровано у Верховній Раді України.

Йдеться про штрафи за порушення правил дорожнього руху для водіїв (не власників) дорогих автомобілів, вартість яких становить від 85 тисяч доларів.
авто, машини, вулиця

Передбачається, що штрафи зростуть удесятеро вже з 2023 року – водночас, за деякі порушення штрафуватимуть на півмільйона гривень. Це стосується випадків їзди на авто у стані алкогольного сп’яніння або ж невиконання вимоги співробітника поліції про зупинку.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Оплата штрафів, українцям повідомили, що змінилося: “Необхідно перевстановити та оновити”