Connect with us

Новини

Орендують офіс, добре розмовляють українською: У Львові молодиків-любителів Лепса підозрюють у нелегальній діяльності, пов’язаній із РФ

Молодики, які слухали у центрі Львова музику путініста Григорія Лепса, поселилися у місті перед Великоднем, повідомляють Патріоти України.

За інформацією журналістів, у Львові вони винаймають квартиру. «Вони поселилися перед Великоднем, я ще помітив, що машина така модна стояла на газоні. Я випадково сів з ними в ліфт, то вони нормально спілкувалися українською», — розповів голова ОСББ будинку.

Зараз машини на подвір’ї немає, двері квартири не відчиняють, а телефони обох молодиків вимкнені. Журналісти з’ясували, що у Львові вони також орендують офіс. «Вони два дні не працюють 8 і 9. Бо вони з Росією якось пов’язані, з тими обманами. Як Росія відпочиває, то і вони не працюють», — сказав охоронець приміщення, де розташований офіс.

За його словами, в них тут є офіс, для того, щоб «займатися розіграшами російських бабусь». «Нібито забирають якось гроші, виманюють, видурюють, не знаю, наскільки це правда», — сказав Роман.

Advertisement

8 травня журналіст Роман Гурський повідомив, що у центрі Львова троє молодиків слухали у авто музику російського співака Григорія Лепса, який підтримує режим російського диктатора Володимира Путіна та перебуває під санкціями ЄС і РНБО.

На відео видно, що журналіст підійшов до авто та запитав, чи «нормально їм слухати москальську музику зараз». У відповідь один з пасажирів почав виривати у нього з рук мобільний і нецензурно висловлюватись.

За словами журналіста, також чоловік із авто запитав у нього: «А если бы твоя музыка была в зоне политических конфликтов?». Згодом всім трьом молодикам вручили повістки.

Джерело: ТСН.ua
Прокоментуйте:
Advertisement
Advertisement