Організатори Олімпіади-2022 влаштували “провокацію”, “зiштовхнувши” Україну та Росію. Фотофакт

У мережі з’явилося фото з льодового стадіону у Пекіні, де відбудеться командний турнір фігуристів на Олімпійських іграх-2022. На знімку видно, що збірна України сидітиме у боксі поруч із командою Росії.

Зважаючи на те, що раніше Мінспорту рекомендувала українським олімпійцям мінімізувати на Іграх будь-які контакти з росіянами, у мережі назвали таке розміщення провокацією.

Україна поряд із Росією на стадіоні

Боксами називають спеціальні трибуни для фігуристів, звідки вони спостерігатимуть за прокатами. З іншого боку України сусідами буде збірна США.

Загалом у змаганнях візьмуть участь 10 країн: Канада, Китай, Чехія, Грузія, Німеччина, Італія, Японія, Росія, Україна, США. Перші виступи у цьому виді програми заплановані на 4 лютого.

Анастасія Шаботова

До складу національної команди України увійшли:

Іван Шмуратко, Анастасія Шаботова, Олександра Назарова та Максим Нікітін, а також Софія Голіченко та Артем Даренський.

Льодовий палац у Пекіні

Зазначимо, що 16-річна українська фігуристка Анастасія Шаботова виступить на Олімпіаді-2020 у Пекіні без свого особистого тренера. Прізвища Світлани Панової, яка є наставником українки, немає у складі олімпійської збірної України.

Нагадаємо, що Анастасія у вересні минулого року на кваліфікаційному турнірі у німецькому Оберстдорфі посіла п’яте місце за сумою двох програм, здобувши для України ліцензію на Олімпійські ігри у Пекіні.

Шаботова, яка народилася в Москві, свого часу зробила заяву про допінг на міжнародних змаганнях.

Анастасія Шаботова на відпочинку

“Як виступати стабільно? Випити багато допінгу – і виступаєш стабільно. От і все. Тільки треба правильний допінг пити”, – заявила кілька років тому молода спортсменка.

Анастасія Шаботова

Пізніше Шаботову в сльозах змусили перепросити за ці слова. Однак це не допомогло і на батьківщині росіянки почалося її справжнє цькування.

Анастасія Шаботова після тренування

Шаботова не витримала тиску, поїхала з РФ, прийняла громадянство України, а потім виграла чемпіонат нашої країни у жіночому одиночному катанні.

Анастасія Шаботова

Нагадаємо, що на ОІ-2020 у Токіо спалахнув великий скандал після спільного фото української легкоатлетки Ярослави Магучих та росіянки Марії Ласіцкене.

19-річна Магучих виборола бронзову медаль у секторі зі стрибків у висоту.

Ярослава Магучих

Відразу після цього дніпрянка сфотографувалася в обіймах з переможницею – росіянкою Ласіцкене.

Ласіцкене та Магучих

Заступник міністра оборони Ганна Маляр тоді заявила, що з Ярославою, яка є молодшим лейтенантом Збройних сил України, проведуть розмову через цей знімок.

Могучих в обійми з Ласіцкене

Бронзовий призер Олімпіади в Токіо каратист Станіслав Горуна не зумів стримати емоції, коментуючи скандал навколо фотографії, опублікувавши лайливий пост у Facebook.

Горуна став на захист Магучих через фото з Ласіцкене

Українські користувачі Facebook залишилися вкрай незадоволені такими словами Горуни. Під постом каратиста у соціальній мережі було залишено понад 3 тисячі коментарів.

Спільне фото Ярослави Магучих із Марією Ласіцкене.

Борець греко-римського стилю Жан Беленюк засудив цькування Магучих за фото із росіянкою.

Жан Беленюк на змаганнях.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )
Додати коментар