Ось Чому я більше ніколu не поставлю пральну машuну на кухні

Різне

Доброго дня!

Сьогодні хочу розповісти вам історію, яка трапилася безпосередньо зі мною. Хочу розповісти про те, як розмістила пральну машину на кухні.

Нещодавно ми з чоловіком придбали собі мініатюрний будиночок за містом в 60 кв.метрів. Нам цього цілком достатньо, однак є те, що мене взагалі не влаштовує — маленька ванна кімната, всього лиш 2,1 x 1,1 м, туалет також розташований в ній… А от кухня у нас велика та простора. Коли ми купляли будинок, я звернула увагу, що у попередньої власниці пральна машина розташована на кухні й вирішила нічого нового не придумувати, тому залишили все, як було.

Знала б я тоді, скільки проблем мені це принесе. І зразу до слова хочу сказати, що в нас збудовано все по нормах і нічого не порушено. Танцює пральна машинка під час прання ще як. Чоловік залишив остигати обід на пральній машинці і під час віджиму вся їжа розлетілася по цілій кухні.

Постійно при віджиманні вся кухня ходить ходуном — в результаті, будь-яке прання для мене здається пеклом. Підлога дерев’яна, через шо машинку ще більше похитує. Нещодавно зірвало трубу й залило все дерево.

Тепер я дуже чекаю коли у нас справа дійде до ремонту ванної кімнати, адже саме туди я планую переставити пральну машину … І так — цей цілком можливо, навіть не дивлячись на крихітну кімнату. Складаю в голові планування, щоб всі вмістити.

А де у вас розташована пральна машина?

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN