“Ось вам приклад – Верховна Рада”: Мосейчук різко пройшлася по депутатах. Показала істинне обличчя. “Бумерангом повертають”

Українська журналістка та телеведуча Наталія Мосейчук розкритикувала народних депутатів, які злісно не дотримуються карантинних норм під час пандемії коронавірус, показуючи поганий приклад українцям.

Про таке вона розповіла під час прямого ефіру політичного ток-шоу “Право на владу”, яке транслювали на телеканалі “1+1”. korupciya.com

Відтак, народний депутат від фракції партії “Голос” Ольга Стефанишина “наїхала” на Міністерство охорони здоров’я України за те, що там нібито не налагодили систему, яка передбачає ефективне дотримання карантинних норм. В свою чергу Мосейчук запевнила, що виною цьому не лише МОЗ, а самі депутати, які не носять маски та дають жахливий приклад українцям.

“Подивіться на Верховну раду, подивіться на своїх колег. А це, в тому числі приклад, це приклад для людей. Ось, будь ласка, вам люди бумерангом й повертають. Те саме ми бачимо в магазинах, те саме ми бачимо скрізь в приміщеннях, де є скупчення людей. І це ж не те, що якась фракція одягає маски, а якась ні. Ви через одного без масок, незалежно від фракції”, – наголосила телеведуча під час демонстрації ролику, на якому народні обранці ходять у ВР без масок.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

“Ось вам приклад – Верховна Рада”: Мосейчук різко пройшлася по депутатах. Показала істинне обличчя. “Бумерангом повертають”