Основні причини, чому влітку потрібно обов’язково наносити базу під макіяж

3 причини не ігнорувати базу під макіяж влітку.

Щоб макіяж ліг рівно і тримався тривалий час, дівчата використовують базу під макіяж. Вона дозволяє представницям прекрасної статі бути впевненими в тому, що всі нерівності шкіри, почервоніння і висипання приховані, а макіяж виглядає ідеально, інформує Ukr.Media.

З настанням літнього часу багато жінок вважають, що база під макіяж зовсім не обов'язкова. Все тому, що влітку заведено наносити легкий макіяж, однак візажисти стверджують зворотне. Вони кажуть, що базу варто наносити з наступних причин.

Захист від впливу ультрафіолетових променів

Як відомо, ніщо так не старить і негативно не впливає на шкіру, як ультрафіолетові промені. Вони призводять до передчасного старіння шкіри. Тому не рекомендується виходити з дому без сонцезахисного крему.

Сучасні бази під макіяж мають у своєму складі компоненти, які захищають шкіру. Тому нехтувати цим засобом не варто. База стане додатковим захистом для шкірного покриву і допоможе особливо віковій шкірі.

Зволоження

У літній час шкірі не вистачає вологи. Це призводить до того, що з'являються передчасні зморшки. Також можуть виникнути подразнення, почервоніння або лущення. Так чи інакше, але шкіра обов'язково дасть знати, що вона потребує зволоження.

Звичайно, у першу чергу треба зволожувати шкіру зсередини. Це можна зробити, вживаючи необхідну кількість рідини. Однак і зовнішній догляд повинен бути відповідним. Всі засоби повинні володіти зволожувальним ефектом.

Зволожити шкіру допоможе база під макіяж. Праймери дають зволожувальний ефект. Це ще один аргумент, щоб користуватися базою перед тим, як приступити до макіяжу.

Звуження пор

Жінки в літній час стикаються з проблемою зайвої жирності шкірного покриву. Пов'язано це з тим, що сальні залози в спеку починають працювати більш активно. Це і призводить до того, що шкірного сала виробляється значно більше. Крім того, до цього варто додати вологу, яка швидко випаровується.

Праймер допомагає звузити пори. Вони візуально звужуються, відповідно, шкіра виглядає набагато краще, ніж до нанесення бази.

Тільки з-за цих трьох причин базу під макіяж влітку треба наносити обов'язково. До того ж, існують і інші причини, які дають можливість це зрозуміти.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Основні причини, чому влітку потрібно обов’язково наносити базу під макіяж