Особисте життя Філіпа Кіркорова випадково розсекретили – новий хлопець потрапив на відео

Новини

Відомий російський естрадний співак, актор і композитор Філіп Бедросович Кіркоров частенько радує своїх шанувальників новими публікаціями в соціальній мережі Instagram.

53-річний виконавець зовсім недавно кілька разів піднімався на сцену до Анастасії Стоцької після вистави і кидався на неї з обіймами і поцілунками. А зараз він просто “дозволив” Новий Рік.

Про це стало відомо після кількох Stories в Instagram, де Кіркоров постав разом з Тіматі і пляшками шампанського. “Давайте, давайте всі разом скажемо такі слова: “Новий Рік дозволяє”. Давати… три… все давайте. “Новий Рік дозволяємо, Новий Рік дозволяємо”, – говорить Філіп Бедросович на відео.

Можна помітити, що в домашній обстановці з’єдналися сім’ї відразу декількох зірок шоу-бізнесу — Тіматі, Кіркорова і Джигана.

У Telegram-каналі “Тільки нікому…”поцікавилися особистістю імпозантного бородатого чоловіка, який сидів на одному зі столів перед камерою і періодично миготів у кадрі, дивлячись на поп-короля. Алла Борисівна Пугачова ж скасувала вечірку на честь приходу весни через локдауну.

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN