Особлива загроаа: Військовий експерт назвав єдину російську ракету, яку ще не збивала ППО України

Найнебезпечнішими для України є гіперзвукові ракети “Кинджал”. Системі протиповітряної оборони складно їх збивати, передають Патріоти України.

“Тільки ракета “Кинджал” – є для нас проблемою. Тому що вона вважається гіперзвуковою. На окремій ділянці траєкторії вона розвиває таку швидкість. І з трьох випадків її застосування, принаймні, так вважається, що тричі вони застосовували, всі ракети досягли своєї мети, збити їх не вдалося. Вона повітряного базування і в тій ділянці, де ми можемо її відстежити і збити, у неї найбільша швидкість”, – пояснив військовий експерт Олег Жданов в інтерв’ю ТСН.uа.

При цьому він не вважає, що “Кинджал” можна вважати гіперзвуковою ракетою. Водночас експерт вказав, що українська ППО збиває “Онікси”. “Ними часто обстрілювали Одесу і міста на Чорноморському узбережжі. І у нас є досвід зі збиття цієї ракети”, – підсумував Жданов.

Ракети “Кинджал” – що відомо

Ракетний компекс Х – 47м “Кинджал” – російський гіперзвуковий авіаційний ракетний комплекс з гіперзвуковими ракетами 9-С-7760. Відзначається, що її швидкість перевищує швидкість звуку в 10 разів. Правда, ряд експертів не згодні, що це гіперзвукові ракети

При цьому ракета може маневрувати поки летить. Вона може вражати як стаціонарні об’єкти, так і надводні кораблі. Носії цих ракет – винищувачі-перехоплювачі МІГ-31к.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN