Особливо важливі сектори: куди окупанти перекинули вибитих із Херсона десантників

Потенційні оперативні завдання російських ПДВ включають підтримку оборони одного з районів і посилення наступальних операцій.

Про це, як пише Politeka.net, йдеться в новому зведенні британської розвідки.

Так, повідомляється, що за останні два тижні росія, ймовірно, перекинула основні підрозділи ПДВ на Донецький та Луганський фронти на Донбасі.
поле бою, війна, битва
«З вересня по жовтень більшість сильно ослаблених частин ВДВ була спрямована на оборону території, що утримується Росією, на захід від річки Дніпро в Херсонській області. Деякі підрозділи ПДВ, ймовірно, були посилені мобілізованими резервістами», – наголошується в повідомленні.

У британській розвідці наголосили, що, незважаючи на те, що погано навчені мобілізовані послаблять потенціал ПДВ, росія, швидше за все, як і раніше, буде спрямовувати ці підрозділи до секторів, які вважаються особливо важливими.

Потенційні оперативні завдання ПДВ включають підтримку оборони району Кремінна-Сватове на Луганщині або посилення наступальних операцій на Бахмут Донецької області.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що артист балету Київського Національного академічного театру оперети Вадим Хлуп‘янець загинув у боях під Бахмутом.

Хлуп‘янець був родом із Донецька. Закінчив Київський хореографічний коледж і надалі пов‘язав своє професійне життя з хореографічним мистецтвом.

З початком повномасштабного вторгнення Вадим прийняв рішення приєднатися до Збройних Сил України та захищати Батьківщину.

Йому було всього 26 років.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN