“Останні кілька днів надзвичайно важкими зусиллями вдалося стабілізувати лінію фронту”: Військовий розповів про ситуацію в Бахмуті

Українські війська стабілізували лінію фронту в Бахмуті протягом останніх кількох днів, попри інтенсивні та триваючі атаки російських військ. Про це розповів заступник командира батальйону “Свобода”, лейтенант Нацгвардії України Володимир Назаренко в ефірі телеканалу “Київ”, передають Патріоти України.

Він зазначив, що окупанти не перетнули річку Бахмутка, а центр міста залишається під контролем захисників України.

“Кожна година в Бахмуті – схожа пекло. У ворога були успіхи на півночі, північному заході від Бахмута тиждень, півтора, два тому. І зараз ворог пробує знайти слабке місце, проводити психологічні операції щодо залякування на півночі, північному заході від Бахмута. Але українські військові дають гарну відсіч. Останні кілька днів надзвичайно важкими зусиллями вдалося стабілізувати лінію фронту”, – сказав Назаренко.

Біля села Іванівське, що на південний захід від Бахмута, траса Костянтинівка-Бахмут знаходиться під контролем українських сил, які роблять це величезними зусиллями. Назаренко додав, що ситуація швидко змінюється.

Назаренко також зазначив, що російським силам не вистачає боєприпасів, вони вдаються до “хаотичних обстрілів” і намагаються обстрілювати лінії постачання.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN